HAKKIMIZDA

Türk Kahvesinin eşsiz lezzetini dünya kahvelerinin çarpıcılığıyla harmanlayıp, sıcak ve nezih ortamda özenle siz misafirlere sunuyoruz

Hatırlık tat, geleneksel sunum...

Kahvenizi yudumlarken emeğin, lezzetin ve ustalığın keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için
kahvelerimizi dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden seçiyoruz, içine sevgi, dostluk ve
aşk katıyoruz.
 
Üreticiden tüketiciye anlayışı ile taze bir şekilde sunarak, Türkiye’de benzeri olmayan bir kahve mağazacılığı konsepti kurmayı başardık.
 
Kahvenin tamamlayıcı olduğunu, bir dilim pastaya çok yakışacağını düşünüyorsanız, en doğru yerdesiniz. Zengin tatlı ve pasta menümüzle kahve keyfinizi tamamlıyoruz.
 
2009 yılında Zonguldak’ta açtığımız ilk mağazamız ile Selanik Kahvecisi olarak, müşteri odaklı yaklaşımımız, Türk misafirperverliğini yansıtan güler yüzlü karşılamamız, masaya servis anlayışımız, ikram kültürümüz ve özel harmanlanmış Türk Kahvemiz sayesinde kısa sürede beğenilerek vazgeçilmez bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Kurulduğumuz ilk günden itibaren istikrarlı bir büyüme politikası göstererek, 2015 yılı itibariyle özsermaye ve bayilikler ile yeni noktalarda hizmet vermeye başladık. Sektördeki diğer bayilik veren firmaların aksine, kazan kazandır mantığı ile iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir gelir ve büyüme imkanı sağlamaktayız. Birbirinden lezzetli ürünlerle dolu zengin menümüz ile özellikle Türk kahvesinin yaygınlaşmasına ve bu geleneksel tadın dünyanın her yerinde sevilerek içilmesine öncülük etmeyi amaçlamaktayız. Türk kültürünün ikram ve konukseverlik geleneğinden ilham alarak, bu hizmet anlayışı ile de farklılaşmaya ve müşterilerimize yepyeni lezzet deneyimleri yaşatmaya önem vermekteyiz. Bu amaçla Özel Harman Koyu Kahvemizi ve aromalı Türk Kahvelerimizi misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.
 
MİSYONUMUZ
Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk kahve kültürünü ve dünya kahvelerinin eşsiz lezzetleriyle harmanlayıp misafirler ile buluşturarak misafirlerimizin kendilerini rahat        hissedecekleri  modern bir ortamda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman         bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Müşteri odaklı stratejilerle doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Frenchise Başvurusu

Üreticiden tüketiciye anlayışı ile taze bir şekilde sunarak, Türkiye’de benzeri olmayan bir kahve mağazacılığı konsepti  kurmayı başardık

Başvuru Formu