10 Oca: EREYLİN AVM’NİN YENİ MEKANI ‘SELANİK KAHVECİSİ’NDEN DAVET VAR

Genç girişimciler Arzu Uçarlı ve Kemal Demir, Selanik Kahvecisi’ni Karadeniz Ereğli’de Ereylin AVM’de hizmete açtılar. İkili tüm Ereğlilileri yeni mekanlarında davet ediyorlar.

Zonguldak merkezli Selanik Kahvecisi ilk Franchising (bir tür bayilik) şubesini Karadeniz Ereğli’de açtı. Genç girişimciler Eczacı Arzu Uçarlı ve İktisatçı Kemal Demir’in bir araya gelerek açtıkları Selanik Kahvecisi, 12 Nisan Pazartesi gününden itibaren Ereylin AVM cafe/restoran katında hizmet vermeye başladı.

KEMAL DEMİR “MÜŞTERİLERİMİZ DE MEMNUN, BİZDE MEMNUNUZ”

Girişimcilerden Kemal Demir, Haber Hayat Yayıncılık’tan Doğan Gönülü’ye yaptığı açıklamada Ereğli, Erdemir Caddesi ve Ereylin AVM’de ve eksikliği hissedilen bir mekan açmaya karar verdiklerinde araştırmalar sonucu yerel ancak kurumsal bir marka olan Selanik Kahvecisi’nde karar kıldıklarını söyledi. Demir,” Ereğli’de böyle mekanlar ancak çarşı ve sahil bandında var. Bu eksikliği tamamlamak istedik ve Selanik Kahvecisini Arzu Hanımla birlikte hizmete açtık. Selanik Kahvecisi’nin kurumsal yapısı ve kaliteli ürünleri bizi bu markaya yöneltti. Ayrıca EReylin AVM, sizinde gazetenizde belirttiğiniz gibi Ereğlililerin buluşma noktası haline geldi. Burada her türlü sosyal kesimden insan var. Yeni açılmamıza rağmen gösterilen ilgiden memnunuz. Misafirlerimizde hizmetlerimizden, ürünlerimizden ve mekanımızın açık kapalı alanlarından çok memnunlar” diye konuştu.

ARZU UÇARLI “KENDİ YEMEDİĞİMİZİ MİSAFİRLERİMİZE SUNMUYORUZ”

Arzu Uçarlı’da Selanik Kahvecisi ile AVM’ye yeni bir soluk getirdiklerine inandıklarını belirtti ve “Mekanımızın misafir ağırlama kapasitesi 40’ı kapalı, 90’ı teras olmak üzere 130 kişidir. Biz burada; buharda pişmiş köpüklü kahvemiz başta olmak üzere, el yapımı limonatadan, taze sıkılmış meyve sularına, soğuk-sıcak içeceklerden pasta/tatlı çeşitlerine kadar geniş ürün yelpazesini, güler yüzlü ve eğitimli personelimizle hizmet veriyoruz. kendi yemediğimi hiç bir şeyi misafir gözü ile baktığımız müşterilerimize ikram etmiyoruz. Ürünlerimizde süt tozu gibi suni gıdalar kesinlikle kullanmıyoruz” dedi.

YAKINDA SABAH O8:30’DAN GECE 24:00’E KADAR HİZMET VERECEKLER

Menülerine çok yakında serpme kahvaltı ve yemek de ekleyeceklerini , mayıs ayı başından itibaren de sabah 8:30 gece 24:00 arası hizmet vereceklerin sözlerine ekleyen genç girişimciler, resmi açılışı önümüzdeki günlerde yapmayı planladıklarını söyleyerek, “misafirlerimize bizzat hizmet vermekten keyif alıyoruz, tüm Ereğlilileri yeni mekanımıza lezzetlerimiz tatmaya davet ediyoruz” dediler.